Іонова

Іонова: ВР цього тижня має прийняти законопроект щодо запровадження додаткових торговельних преференцій ЄС товарам, походженням з України

Про це під час засідання Погоджувальної Ради заявила народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Заступник Голови Комітету з питань євроінтеграції Марія Іонова.

Вона звернулась до Голови ВР включити до порядку денного проект Закону про безпечність та гігієну кормів №2845, Проект Закону про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції №5448,  Проект Закону про електронні довірчі послуги №4685,  Проект Закону про комерційний облік комунальних послуг №4901.

«Це та невелика частина законопроектів, які  ми заборгували в 2016 році. Також прошу включити та проголосувати до порядку денного проект Постанови про Звернення до Європейського Парламенту щодо запровадження додаткових торговельних преференцій ЄС товарам, походженням з України №6517», – сказала Іонова.

Вона також закликала ВР проголосувати проект Закону про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо діяльності вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей, №6548.