c13f90dc116e1e92e946b47251988890a35e6b2c

Парламент має прийняти закон для громадян на окупованих територіях, які не можуть продовжити трудовий стаж – Ірина Луценко

Голова держава доручив народним депутатам, спільно з Міністерством соціальної політики, підготувати спеціальний закон для громадян України, які знаходяться на окупованих територіях Криму, окремих районах Донецької та Луганської областей. Про це повідомила представник Президента України в Верховній Раді, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко на засіданні Погоджувальної Ради лідерів фракцій та голів комітетів.

«З наступного тижня почне працювати робоча група на базі Міністерства соціальної політики з напрацювання окремого закону, який запропонує правила людям, які знаходяться на окупованих територіях Криму та Донбасу і не можуть продовжити трудовий стаж, врегулювати це питання. Окреме питання виплати пенсій людям, які не мають необхідного пенсійного стажу, особливо в селах. Для них Президентом було запропоновано розробити компенсаційні механізми для забезпечення справедливого отримання пенсій за віком з урахуванням змін до страхового стажу»,- заявила Ірина Луценко.