3579b42df6172c6fa2ba51dcd1be1e53

Ніна Южаніна: Дуже важливо вчасно прийняти закон про бухгалтерський облік, адже він має запрацювати вже з 1 січня 2018 року

Про це під час засідання Погоджувальної ради заявила народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

«Прошу першим питанням пленарного засідання включити доопрацюваний Комітетом до повторного першого читання законопроект «Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” (щодо удосконалення деяких положень), реєстр.№4646 -д . Комітетом дані зміни до законодавства про бухгалтерський облік опрацьовувалися більше двох років. Тому в нас опрацьовані поправки підготовлені і подані до ВР.

Я прошу даний законопроект розглядати першим. Бо закон є ключовий для законопроекту про аудиторську діяльність. Дуже важливо вчасно прийняти закон про бухгалтерський облік. Зміни стосуються всіх об’єктів господарської діяльності. Нам потрібно надати час підприємцям провести всі формальності, налаштувати програмне забезпечення для ведення бухгалтерського обліку. Прошу прийняти рішення про скорочену підготовку закон до другого читання, адже закон має працювати з 1 січня 2018 року», – підкреслила Южаніна.