IMG_0183

У Дніпрі за підтримки Тетяни Ричкової відбулись екскурсії на «ракеті»

У суботу, 17 червня, більше 500 осіб мали можливість покататися по Дніпру на «ракеті». Прогулянки організувала Дніпровська міська організація партії «БПП «Солідарність» за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «За розвиток річок України» у Верховній Раді. Мета екскурсій – привернути увагу до відновлення екології водних артерій, а також до відродження пасажирського річкового транспорту.

viber image

У подорож народний депутат України, голова Дніпровської міської організації партії «БПП «Солідарність» Тетяна Ричкова і партійці запросили бійців АТО з сім’ями, сім’ї загиблих військовослужбовців, дітей з малозабезпечених сімей з усієї області, містян. Стартували прогулянки від причалу на Січеславській  набережній і тривали близько півгодини.

112

«В Україні – тисячі кілометрів річкових шляхів, однак показник цього виду пасажирських перевезень з 91-го року катастрофічно впав. Ситуацію потрібно змінювати. Нещодавно у Верховній Раді для цього створили міжфракційне об’єднання «За розвиток річок України». Депутати об’єдналися заради відновлення екології водних артерій, відродження пасажирського річкового транспорту, відповідної інфраструктури. Ми прагнемо відкрити людям можливість недорогих і захоплюючих подорожей водними просторами країни», – зазначила народний депутат України Тетяна Ричкова.

Зійшовши на берег, люди ділилися враженнями від прогулянки. «Покаталися чудово, було чисто, комфортно, приємно, цікаво. Неначе повернулася в дитинство. Річкове пароплавство повинно бути. Так, в нього потрібно вкласти інвестиції, але потім воно себе окупить», – вважає криворіжанка, заступник голови місцевого Комітету солдатських матерів Тетяна Бабкіна.

IMG_0198

Одним з пасажирів «ракети» в цей день стала і Тетяна Ричкова. «Коли я була маленькою, ми з сім’єю любили прогулянки по Дніпру. Батько розповідав цікаві історії про острови, ми робили фото, це був чудовий сімейний відпочинок. Хочу, щоб і мої земляки мали можливість так само проводити свої сімейні вихідні», – розповіла вона.

Народний депутат висловила впевненість, що робота міжфракційного об’єднання дозволить відродити пасажирський транспорт, потенціал і екологію водних ресурсів, зробити Україну чистою.