shutterstock_1089389121

Андрієвський : ВР має прийняти ще два законопроекти для створення енергоефективного ЖКГ

На цьому  народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», перший заступник голови Комітету  з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський наголосив на Погоджувальній Раді керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України.

«На минулому пленарному тижні Верховна Рада прийняла закон про фонд енергоефективності. На цьому тижні планується розгляд двох законопроектів про комерційний облік комунальних послуг та енергетичну ефективність будівель. Ці законопроекти завершують  законодавче забезпечення створення енергоефективного житлово-комунального господарства. Хочу зазначити, що ці закони були дискусійними і нелегко знаходили ми компроміси з тих чи інших питань. Наразі, ми маємо розуміння і підтримку. Тому звертаюсь до народних депутатів підтримати ці важливі для житлово-комунального господарства закони», – підкреслив політик.

«Ці закони дають можливість вже в цьому році залучити грантову допомогу в Україну більш ніж 100 млн. євро, зменшити на 20% плату населення на тепло», – додав парламентар.

«Крім того, повідомляю, що наш Комітет підтримав за основу законопроект  6081 “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо покращення інвестиційних можливостей у сфері виробництва електричної енергії з альтернативних джерел. В цьому варіанті закону враховано і пропозиції альтернативного закону 6081-1», – наголосив Дмитро Андрієвський.