staradm_2015-08-07_pensiya

Пропозиції Президента до пенсійної реформи спрямовані на підняття до належного рівня забезпечення громадян – Ірина Луценко

Представник Президента України у Верховній Раді, народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко під час Погоджувальної ради повідомила лідерам фракцій та головам комітетів про пропозиції Голови держави до проекту пенсійної реформи.

«Під час розгляду на засіданні Ради реформ Президент України висловив до концепції пенсійної реформи низку важливих пропозицій. Голова держави наполягає, щоб підняття пенсій почалось вже з жовтня 2017 року. Необхідно також зняти обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів – скасувати оподаткування пенсій», – заявила Ірина Луценко.

За словами народного депутата, Голова держави наполягає на розгляді питання та пошуку ресурсів для осучаснення пенсій військовослужбовців.

«Такий акцент Президент України зробив для того, щоб покращити ситуацію і підняти до належного рівня пенсійне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та забезпечити впровадження покращення осучаснення механізму нарахування їм пенсій», – сказала представник Президента в парламенті.