Форум_беляевка

За ініціативи БПП в Одесі відбувся форум з децентралізації

За ініціативи голови Біляївської районної «Солідарності» Олега Мішаглі в Одесі відбувся форум щодо питань розвитку і поглиблення співпраці між Радою Європи та Україною у  відповідності до пріоритетів та цілей Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки. Форум організований Офісом Ради Європи в Україні. У ньому взяли участь сільські голови та депутати Біляївської райради.

Форум_беляевка3

У рамках форуму відбувся круглий стіл «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: досягнення і нові завдання». Програмою заходу передбачалося обговорення питань децентралізації влади в Україні, зокрема, в Одеській області, а також секторальної децентралізації у сферах охорони здоров’я, освіти, культури на засадах європейських стандартів щодо місцевої демократії і культурного різноманіття.

Форум_беляевка4

«Для отримання нових знань і досвіду роботи децентралізації влади на місцях я ініціював участь у форумі наших сільських голів та депутатів району. Сподіваюся, що усі запрошені отримають відповіді на свої питання та зможуть використати отриманні знання у себе на місцях», – зазначив Олег Мішаглі.