maxresdefault

Олександр Співаковський: Для облаштування спортивного майданчика та стадіону на рахунок Херсонського держуніверситету надійшло 1,5 млн грн

Про це народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки Олександр Співаковський повідомив в себе на сторінці в Facebook.

«Хочу поділитись зі студентами та викладачами Херсонського  державного університету приємною новиною.

Сьогодні, за результатами тривалої та напруженої роботи, було прийняте остаточне рішення щодо перерахування майже 1, 5 млн.грн.для проведення облаштування спортивного майданчика та стадіону університету, в рамках проведення заходів з відзначення 100-річчя від дня заснування ХДУ», – відзначив Співаковський.

Він нагадав, що рішення про виділення додаткового фінансування у розмірі понад 4 млн.грн.для проведення цих заходів було прийнято Урядом України.

«Найближчим часом перша частина коштів у розмірі 1,5 млн.грн. надійде на рахунки університету та буде використана за призначенням. Дякую усім, хто долучився та забезпечив виділення таких необхідних коштів», – додав Співаковський.