дитина

Парламент має збільшити виплати сім’ям з дітьми – Андрій Шинькович

Народні депутати фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Андрій Шинькович, Роман Мацола, Михайло Кобцев, Іван Рибак, Андрій Немировський, Костянтин Яринич та Олександр Співаковський підготували та внесли на розгляд Верховної Ради проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» (щодо забезпечення конституційного права українських сімей на достатній життєвий рівень) (реєстраційний номер 6576).

Автори законопроекту переконані, що матеріальне забезпечення кожної родини є першою необхідною умовою для позитивних змін на шляху до стабілізації демографічної та економічної ситуації в державі. «Відтак, наразі існує необхідність невідкладних змін у підході до порядку здійснення виплат сім’ям з дітьми. Крім того задля покращення демографічної ситуації беззаперечно має бути передбачена диференціація виплат щодо допомоги при народженні першої, другої, третьої дитини, а також встановлена різниця між одноразовою грошовою допомогою при народженні та виплатою допомоги до досягнення дитиною трирічного віку», – зазначила народні депутати у пояснювальній записці до законопроекту.

.

Для вирішення існуючої проблеми, представники фракції БПП пропонують змінити принцип призначення державної допомоги при народженні дитини, врахувавши об’єктивні економічні фактори сьогодення, такі як прискорення інфляційних процесів, яке супроводжується швидким зростанням цін на продукти харчування та товари першої необхідності.