топ

Депутати Юрій Луценко та Дмитро Добродомов увійшли у ТОП відповідальних депутатів України

Журналісти громадсько-політичного проекту «Слово і Діло» (народний контроль) проаналізували перші 100 днів діяльності Верховної Ради України 8-го скликання і вирішили показати, що встигли наобіцяти українцям народні обранці за цей період.

У Топ-5 найвідповідальніших депутатів увійшли народні депутати фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко та Дмитро Добродомов.

Рейтинг відповідальності був складений за кількістю виконаних обіцянок депутатами. Так згідно діаграми відповідальності шкала виконаних обіцянок Юрія Луценка складає – 39% (13), Дмитра Добродомова – 27% (11).

Серед виконаних обіцянок Юрія Луценка – внесення законопроекту щодо відповідальності власників банків; ухвалення зміни до бюджету не раніше ніж через 7-10 днів; запевнення в тому, що 27 січня парламент визнає Росію агресором і запустити механізм визнання членів “ЛНР” та “ДНР” терористичними угрупуваннями; обіцянка погодити всі кандидатури на міністерські посади до 2 грудня; показати декларації доходів усіх кандидатів від партії “Блок Петра Порошенко”; запевнення в тому, що особливий статус на Донбасі отримають лише райони підконтрольні терористам.

Серед виконаних обіцянок Дмитра Добродомова – подання депутатських запитів: до міністра МВС щодо створення відділку міліції у смт. Брюховичі і  щодо повернення грошей родині Присяжнюка. В процесі виконання законопроект щодо мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді (приймуть у другому читанні); ініціатива щодо скасування на законодавчому рівні двоставкового тарифу у Львові.

Також у процесі виконаних обіцянок, які були закладені в закон про Антикорупційне бюро,  найвища заробітна плата 60 тис, мінімальна – 20 тис. грн, створення антикорупційної прокуратури, переатестація екс-беркутівців; ініціатива збору підписів за відставку міністра енергетики Демчишина; внесення поправок до “Закону про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”.

З повною шкалою виконаних обіцянок депутатів Юрія Луценка та Дмитра Добродомова можна ознайомитись на сайті:

http://www.slovoidilo.ua/person/Lucenko-Yurij-Vitalievich.html

http://www.slovoidilo.ua/person/2723-Dobrodomov-Dmitrij-Evgenevich.html