DSC_0095

Харківщина прийняла естафету «ЄвроМарафону»

19 травня Харківська територіальна організація партії підхопила естафету «ЄвроМарафону» на межі з Полтавською областю та успішно довезла прапор Євросоюзу до площі Свободи у м. Харкові.

DSC_0036

Як розповів керівник секретаріату Харківської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Віталій Маляренко, активісти прийняли естафету від полтавських колег, після чого проїхали до обласного центру, де передали прапор ЄС колоні велосипедистів.

«Коли автомобільна колона в’їхала у м. Харків, то її зустріли велосипедисти, які долучились до марафону. Велосипедисти проїхали майже через все місто і зупинились на центральній площі Харкова – Майдані Свободи, де і було розгорнуто прапор Європейського Союзу», – повідомив Віталій Маляренко.

DSC_0054

Голова фракції «Солідарність» у Харківській облраді Віктор Коваленко зазначив, що європейські цінності близькі українцям, ми рівняємося на європейські стандарти життя.

DSC_0048

«Безвізовий режим українцям потрібен з однієї простої причини – це спрощує можливості пересування, у тому числі щодо роботи, відпочинку, навчання. У наших громадян з’являється можливість отримати більш якісну освіту, медицину, більше заробити грошей», – зазначив Віктор Коваленко.