КИївська область

Полтавщина долучилася до «ЄвроМарафону»

19 травня акція «ЄвроМарафон», присвячена підписанню договору між Україною та країнами Європейського Союзу про скасування візового режиму для громадян нашої країни, дісталася Полтавщини.

Полтава (5)

На адмінмежі з Київською областю біля села Богданівка активісти партії з Полтавської області прийняли естафету від київських колег, після чого проїхали до обласного центру, де передали прапор ЄС колоні велосипедистів. Після веломарафону рух продовжила автомобільна колона.

Під Полтавою

«Безвізовий режим із ЄС — заслужена винагорода за важкий марафон реформ і змін, який пройшла Україна після Революції Гідності. Локомотивом цих змін є партія «БПП «Солідарність», яка має найбільше представництво у парламенті та послідовно підтримує всі євроінтеграційні ініціативи. Символічно, що саме «Солідарність»  у день підписання угоди розпочала свій ЄвроМарафон», — розповів прес-секретар Полтавської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Олександр Білка.

Передача Харкову

Естафету полтавські активісти передали цього ж дня представникам Харківської територіальної організації партії «БПП «Солідарність».