2

Дніпровська «Солідарність» відзначила свята родини і матері театральною виставою

У рамках проекту «Театральні зустрічі» Дніпровська міська організація партії «БПП «Солідарність» запросила мешканців міста на виставу театру ім.Т.Г. Шевченка «Кайдашева сім’я». Цього разу традиційна театральна зустріч була присвячена Дню матері та Дню сім ї.

На благодійну виставу завітало понад 700 глядачів. Серед них – мама одного з захисників  – Валентина. «Радію такій нагоді побувати в театрі, – каже жінка. – Останній раз була років п’ять тому. Дуже хочеться відволіктися, подивитися щось цікаве та приємне».

1

Вперше у театрі ім. Шевченка молодий боєць Юрій з Волині. Він нині лікується у міському шпиталі. «Дуже подобається ваше місто,люди – каже хлопець, – вдячний за таке запрошення. П’єсу читав ще у школі, але ніколи не доводилося побачити її на сцені. Дуже сподобалась гра акторів».

Зі святами усіх  присутніх привітав голова фракції «БПП «Солідарність» у міській раді Каміль Примаков. «Від імені усіх партійців дякую Вам за те, щовиростили захисників нашої країни, – сказав він, – за це вам низький уклін. Бажаємо усім благодаті, радісних днів, здорових дітей та мирного неба над головою».

3

Дякуючи акторам за прекрасну виставу, заступник голови Дніпровської «Солідарності» Геннадій Бутенко зазначив, що проект «Театральні  зустрічі» набирає обертів і стає популярним серед містян.

«Цього разу незабутні емоції, позитив, задоволення усім глядачам подарували актори театру ім.Т.Г. Шевченка. За це їм велика вдячність. На наші вистави ми запрошуємо різних людей, але щоразу у залі є члени родин загиблих героїв. Сьогодні – багато їхніх мам. Такі театральні зустрічі дають можливість мешканцям міста поспілкуватися, задати питання своїм депутатам та партійцям, а також отримати задоволення від вистави.

4

Окрема подяка керівнику обласної «Солідарності» Андрію Павелку та голові міської організації «Солідарності», народному депутату України Тетяні Ричковій за допомогу в організації таких благодійних вистав».

За словами  Геннадія Бутенка, у «Театральних зустрічах» взяли участь близько 2 тисяч дніпрян.