DSC_0391

У найзахіднішій точці України стартував «ЄвроМарафон»

«ЄвроМарафон» завершився у смт. Мілове

20 травня Луганська територіальна організація партії «БПП «Солідарність» завершила «ЄвроМарафон». Партійці розгорнули прапор Європейського Союзу на кордоні з Російською Федерацією , у смт. Мілове.

18622332_1350181208407759_3903199986105205100_n

«Нарешті прапор Європейського Союзу досяг східного кордону нашої держави. Ми раді бути учасниками цього історичного моменту! «Безвіз» – це набагато більше, ніж спрощений спосіб перетину кордону. Це – вихід України із категорії пострадянських держав, які в Росії зневажливо називають близьким зарубіжжям.

18527967_1350181445074402_2667396468924643491_n

І, навпаки, – ще глибше залучення України до спільного європейського цивілізаційного простору. Україна ніколи не буде частиною  так званого «Русского мира», – зауважив керівник секретаріату Луганської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Олексій Кисельов.

Сєвєродонецьк підхопив естафету «ЄвроМарафону»

20 травня активісти Луганської ТОП «Солідарність» прийняли прапор Євросоюзу від донецьких активістів на адміністративній межі між областями. Далі автомобільна колона представників Луганської територіальної організації партії рушила до міста Сєвєродонецьк.

18527980_1349916115100935_5951377063823702018_n

«Дійсно, Україна – це Європа, Луганщина – це Україна! Символічна передача прапору Європейського Союзу має велике значення для мешканців Луганщини, адже саме заради свободи та демократії, які є невід’ємною складовою європейських цінностей, ми воюємо з російським агресором!», – сказав керівник секретаріату Луганської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Олексій Кисельов.

«ЄвроМарафон» дістався Донецької області

У рамках акції «ЄвроМарафон» від харківських партійців естафету прийняла «Солідарність» Донеччини. На адміністративній межі Донецької та Харківської областей активісти передали прапор Євросоюзу, який «подорожує» від крайньої точки Західної України до крайньої межі Сходу. Партійці розгорнули прапор Євросоюзу, виконали гімн України. Потім автоколона рушила в Краматорськ.

DSC_0077

Наступним етапом акції – велопробігом центральними вулицями Краматорська – Донецька «Солідарність» заявила, що Донеччина – це Європа і надання Україні безвізового режиму є нашим спільним святом та нашою спільною перемогою.

DSC_0090

«Сьогоднішньою акцією ми наголосили, що Україна є невід’ємною частиною Європи. А факт надання безвізового режиму ще раз підтвердив єднання із великою та могутньою європейською сім’єю. Я впевнений, що наступну акцію єднання Сходу та Заходу ми проведемо із визволеним Донецьком та Луганськом», – зазначив депутат Краматорської міської кради, член БПП Віктор Рубановський.

DSC_1014

Окрім того, прапор Євросоюзу «завітав» на фестиваль сучасного мистецтва імені Марії Приймаченко, який проходив у Краматорську. Далі він «рушив» до кінцевого пункту призначення – Луганщини.

Харківщина прийняла естафету «ЄвроМарафону»

19 травня Харківська територіальна організація партії підхопила естафету «ЄвроМарафону» на межі з Полтавською областю та успішно довезла прапор Євросоюзу до площі Свободи у м. Харкові.

DSC_0036

Як розповів керівник секретаріату Харківської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Віталій Маляренко, активісти прийняли естафету від полтавських колег, після чого проїхали до обласного центру, де передали прапор ЄС колоні велосипедистів.

«Коли автомобільна колона в’їхала у м. Харків, то її зустріли велосипедисти, які долучились до марафону. Велосипедисти проїхали майже через все місто і зупинились на центральній площі Харкова – Майдані Свободи, де і було розгорнуто прапор Європейського Союзу», – повідомив Віталій Маляренко.

DSC_0054

Голова фракції «Солідарність» у Харківській облраді Віктор Коваленко зазначив, що європейські цінності близькі українцям, ми рівняємося на європейські стандарти життя.

DSC_0048

«Безвізовий режим українцям потрібен з однієї простої причини – це спрощує можливості пересування, у тому числі щодо роботи, відпочинку, навчання. У наших громадян з’являється можливість отримати більш якісну освіту, медицину, більше заробити грошей», – зазначив Віктор Коваленко.

Полтавщина долучилася до «ЄвроМарафону»

19 травня акція «ЄвроМарафон», присвячена підписанню договору між Україною та країнами Європейського Союзу про скасування візового режиму для громадян нашої країни, дісталася Полтавщини.

Полтава (5)

На адмінмежі з Київською областю біля села Богданівка активісти партії з Полтавської області прийняли естафету від київських колег, після чого проїхали до обласного центру, де передали прапор ЄС колоні велосипедистів. Після веломарафону рух продовжила автомобільна колона.

Під Полтавою

«Безвізовий режим із ЄС — заслужена винагорода за важкий марафон реформ і змін, який пройшла Україна після Революції Гідності. Локомотивом цих змін є партія «БПП «Солідарність», яка має найбільше представництво у парламенті та послідовно підтримує всі євроінтеграційні ініціативи. Символічно, що саме «Солідарність»  у день підписання угоди розпочала свій ЄвроМарафон», — розповів прес-секретар Полтавської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Олександр Білка.

Передача Харкову

Естафету полтавські активісти передали цього ж дня представникам Харківської територіальної організації партії «БПП «Солідарність».

Київські партійці передали прапор Євросоюзу представникам полтавської «Солідарності»

Київська територіальна організація партії «БПП «Солідарність» передала естафету «ЄвроМарафону» представникам Полтавської територіальної організації.

P_20170519_120919_vHDR_Auto

Після велопробігу по столиці представники ТОП в місті Києві на Майдані Незалежності урочисто повернули прапор Євросоюзу представникам Київського обласного осередку «Солідарності». Автоколона рушила до адмінмежі з Полтавщиною.

P_20170519_112830_vHDR_Auto

Активісти Київської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» провезли прапор по всій області із заходу на схід до адміністративної межі з Полтавщиною та передали естафету «ЄвроМарафону» активістам Полтавській територіальної організації партії «БПП «Солідарність».

Велосипедисти – учасники «ЄвроМарафону» – провезли прапор ЄС вулицями столиці

19 травня київські учасники велопробігу в рамках «ЄвроМарафону» зустріли автоколону з прапором Євросоюзу, який «мандрує» від західного кордону України до східного і має бути встановлений на кордоні з Росією.

MUS_0985

Передача прапору від автоколони до велоколони відбулася на вул. Академіка Янгеля. Участь у велопробігу взяли активісти від кожної районної у м.Києві організації партії «БПП «Солідарність».

IMG_2626

Далі велосипедисти рушили організованою колоною з прапорами України і Євросоюзу до Майдану Незалежності.

На Майдані учасники велопробігу розгорнули прапор Європейського Союзу і зробили фото з усіма охочими. Акція викликала жваве зацікавлення киян і гостей столиці, особливо – іноземців.

MUS_0867

Далі велосипедисти передали прапор ЄС представникам автоколони, які вирушили з ним на Лівобережну Україну.

Київська область підхопила естафету «ЄвроМарафону»

19 травня Київська територіальна організація партії «БПП «Солідарність» підхопила естафету «ЄвроМарафону» на межі з Житомирською областю і довезла прапор Євросоюзу до Києва.

P_20170519_085356_vHDR_Auto

Партійці Київської територіальної організації прийняли прапор Євросоюзу від житомирських активістів на адміністративній межі між областями. Далі автомобільна колона рушила до столиці.

Активісти довезли прапор Євросоюзу до Києва і біля парку Київського політехнічного інституту ім. Сікорського зустрілися з активістами ТОП у м.Києві та розгорнули прапор Євросоюзу.

P_20170519_085702_vHDR_Auto

«Акція «ЄвроМарафон», окрім урочистості та святковості, має велике символічне значення, адже засвідчує єдність українців і нашу належність до великої європейської сім’ї», – наголосила керівник секретаріату Київської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Алла Шкуро.

«ЄвроМарафон» дістався Житомирщини

Представники партії «БПП «Солідарність» ініціювали «ЄвроМарафон», у рамках якого активісти прямують із заходу на схід України, розгортаючи в областях прапор ЄС. Акція символізує шлях, який пройшла Україна задля отримання безвізового режиу з ЄС. Передаючи естафету один одному, дистанції між областями партійці долають на авто, а в межах обласних центрів – на велосипедах.

Естафету від «Солідарності» з Рівненщини перейняли партійці з Новоград-Волинського району. Зустрівшись на межі двох областей, активісти розгорнули прапор ЄС, після чого попрямували до Житомира. На в’їзді у місто естафету перейняли велосипедисти, які проїхали по Проспекту Миру, вул. Перемоги та зупинилися у самому серці міста – на Соборному майдані. Там, спільно з представниками та прихильниками партії «БПП «Солідарність», розгорнули прапор Європейського Союзу.

image-0-02-05-ad9a6fdee1e9811e61baf5ba16e04832c1f3fb0986885e6b63b98e5cac8b7129-V

«Для отримання безвізу Україною було виконано близько 150 умов. Серед них – введення електронного декларування, заснування нових антикорупційних органів та багато інших. Локомотивом цих змін є партія «БПП «Солідарність», яка має найбільше представництво у парламенті та послідовно підтримує всі євроінтеграційні ініціативи. Ключову роль у об’єднанні зусиль дипломатів, державних органів та громадянського суспільства у процесі отримання Україною безвізового режиму відіграв Президент України Петро Порошенко, який виконав одну зі своїх головних передвиборчих обіцянок. Тож безвіз – заслужена винагорода за важкий марафон реформ і змін, який пройшла наша держава після Революції Гідності.

Нарешті зникнуть черги в посольства та візові центри. Люди заощадять гроші, які витрачали на консульські збори та послуги посередників», – розповів голова Житомирського територіального осередку «Солідарності» Олександр Рабінович.

Сьогодні, 19 травня, «ЄвроМарафон» прямує до Київської області. А завершиться акція наступного дня на східному кордоні України, у смт. Мілове.

Рівненщина передала Житомиру естафету «ЄвроМарафону»

Сьогодні представники Рівненської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» перейняли від львівських колег естафету «ЄвроМарафону», присвяченого наданню Україні  безвізового режиму.

4

Автомобільна колона, рухаючись від адмінмежі з Львівською областю через Дубно, заїхала до Рівного, де на в’їзді в місто її зустріли місцеві велосипедисти, які приєдналися до марафону. Проїхавши практично через все місто, колона зупинилася на центральній площі Рівного – Майдані Незалежності. Саме тут представниками партійці розгорнули прапор Європейського Союзу.

3

«Прийняття безвізу для України  - це історичний момент. Важливим також є те, що одна з головних вимог Майдану виконана, і українці відтепер є невід’ємною частиною великої європейської сім’ї», – зазначив керівник фракції партії «БПП «Солідарність» у Рівнераді Богдан Гап’як.

Поспілкувавшись з рівнянами про особливості вступу в дію безвізового режиму, автомобільна колона рушила у напрямку адмінмежі з Житомирською областю. Тутвідбулася передача естафети житомирським партійцям.

Львівщина прийняла естафету «ЄвроМарафону»

Сьогодні, 18 травня, о 9:00, на межі Львівської та Івано-Франківської областей (у Нових Стрілищах) львівські партійці прийняли естафету «ЄвроМарафону». О 10:10 представники автомобільної колони передали прапор велосипедистам, які провезли символ Європейського Союзу по місту, зупинилися перед пам’ятником Тарасові Шевченку і повезли його до межі із Рівненською областю.

IMG_3213

Член ради Львівської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Віталій Корецький зазначив, що європейські цінності близькі українцям, ми рівняємося на європейські стандарти життя, свободу слова, думки і економічного розвитку.

IMG_3256

«Українці повстали через відмову Януковича від європейського курсу і віддали свої життя на Революції Гідності. З прийняттям Радою Європи позитивного рішення щодо безвізового режиму українцям продемонстрували відкритість великої європейської спільноти і політичну волю керівництва Європейського Союзу. Тепер справа за нами, ми повинні бути гідними і послідовними у справі легітимізації європейського законодавства і впровадження в Україні європейських стандартів життя», – заявив Віталій Корецький.

Прикарпаття прийняло естафету «ЄвроМарафону»

Представники прикарпатської «Солідарності» долучилися до проведення «ЄвроМарафону», присвяченого наданню Україні  безвізового режиму з країнами Європейського Союзу. Прийнявши естафету від закарпатських колег, активісти автомобільною колоною доставили прапор ЄС до Івано-Франківська, де розповіли мешканцям і гостям обласного центру про особливості вступу в дію безвізового режиму.

IMG_6851

На символічності проведення такої акції наголосив керівник фракції партії «БПП «Солідарність» в обласній раді Остап Дзеса.

IMG_6852

«Сьогодні стартувала акція партії «БПП «Солідарність» «ЄвроМарафон», у рамках якої прапор Європейського Союзу буде пронесений від західного кордону до східного, – зазначив він. – Символічно, що прапор буде встановлений на кордоні з Російською Федерацією у смт. Міловому на Луганщині, де нагадуватиме усім про єдність та європейський вибір українського народу».

Ужгород прийняв естафету «ЄвроМарафону»

Всеукраїнська акція «ЄвроМарафон» із прикордонного Чопа дісталась до міста Ужгород. Закарпатські партійці передали прапор Євросоюзу велоколоні, яка доставила його в центральну частину міста до будівлі Закарпатської ОДА.

received_1317208035028986

«Перш за все вітаю учасників марафону від імені всіх депутатів закарпатської обласної ради. Це перемога і черговий крок вперед, який свідчить, що ми рухаємося в правильному напрямку. На Революції Гідності хлопці з Небесної сотні віддали своє життя за краще майбутне нашої країни, а нині на Сході ми воюємо з агресором, який зазіхає на нашу землю», – заявив голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс.

Далі слово взяв Андрій Риба – керівник секретаріату Закарпатської територіальної організації партії «БПП «Солідарність», який привітав закарпатців і всю країну з наданням нашій державі безвізового режиму. Після цього Михайло Рівіс і Андрій Риба розгорнули прапор ЄС і передали його велоколоні, яка доставить його в Івано-Франківську область.

У найзахіднішій точці України стартував «ЄвроМарафон»

Сьогодні в пункті пропуску Чоп (Тиса) стартувала акція «ЄвроМарафон», присвячена наданню Україні безвізового режиму з країнами ЄС. Закарпатські партійці долучились до акції і розгорнули прапор ЄС біля самого кордону.

DSC_0377

«Сьогодні ми проводимо акцію «ЄвроМарафон», яка стартує в найзахіднішій точці нашої країни на кордоні з Угорщиною. У ці хвилини Президент підписує угоду про безвізовий режим з країнами ЄС і цей прапор Євросоюзу, який ми розгорнули, буде тримати дорогу з Заходу на Схід.

DSC_0385

Довгий шлях цього прапору через всю країну символізує собою той марафон, який Україна пройшла до безвізового режиму, а також єднання країни у прагненні європейського майбутнього», – прокоментував подію керівник секретаріату Закарпатської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Андрій Риба.

Після цього автоколона вирушила до Ужгорода, де прапор ЄС передадуть велоколоні.