04052017_4

У Лохвиці на Полтавщині громада планує створити ОТГ

У Лохвиці тривають громадські обговорення щодо створення ОТГ. Згідно з проектом рішення, який підготувала Лохвицька міська рада, в Лохвицьку ОТГ з центром у місті Лохвиця об’єднаються с. Криниця Лохвицької міської ради, с. Васильки, с. Гаївщина, с. Христанівка Васильківської сільської ради. Днями цей проект громаді представила ініціативна група, до якої увійшла й голова Васильківської сільської ради, член партії «БПП «Солідарність» Валентина Петрашева.

04052017_5

«Під час обговорення з громадою відповідали на запитання, що цікавили  сельчан. Присутні у залі підтвердили свою чітку позицію рухатися у напрямі створення ОТГ, аби їхня сільська громада стала сильнішою та отримала нові фінансові інструменти для свого розвитку.

Петрашева В.І.

Результатом громадського обговорення стало схвалення проекту рішення міської ради, що передбачає об’єднання вищезгаданих громад у Лохвицьку територіальну громаду з центром у місті Лохвиця. Лохвицькому міському голові доручено звернутися до Полтавської ОДА з пропозицією звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів Лохвицької міської ради та міського голови Лохвицької міської ради в установленому законом порядку», — розповіла голова Васильківської сільської ради, член партії «БПП «Солідарність» Валентина Петрашева.