4s3

Шукаємо активних людей з усіх куточків України!

Партія «БПП «Солідарність» спільно з IDF Reforms Lab започаткували проект «Відкритий Офіс». Наша мета – формування нової політичної культури і реалізація якісних реформ на всіх рівнях.

Для цього «Солідарності» необхідні агенти змін - люди, яких не лякають труднощі, які мають здорові амбіції та готові до активної участі у проекті.

Зокрема, запрошуємо активістів взяти участь у серії семінарів-тренінгів, які проводить «БПП «Солідарність» спільно з IDF Reforms Lab та National Democratic Institute (NDI).

Теми найближчих семінарів:

-  Держава 3.0 – нова парадигма державного управління

На конкретних прикладах і кейсах ми прослідкуємо еволюцію державного управління і в контексті глобальних технологічних тенденцій покажемо нові взаємовідносини між громадянином, суспільством та чиновником. Ми навчимо ідентифікувати ризики і можливості, які даються новими технологіями, та шляхи їх правильного використання.

-  eGov: принципи, еволюція, технології

Ми покажемо етапи розвитку від eGov до GovTech, конкретні інфосистеми та сервіси (приклади/кейси), нові технологічні тренди у сфері держуправління та комунікації з громадянами. На конкретних прикладах ми продемонструємо принципи та етапи розвитку інфосистем/еСервісів.

Семінари-тренінги, організовані партією «БПП «Солідарність» для активістів, відбудуться у Києві 23-24.05.2017 та 30-31.05.2017 відповідно.

Поспішайте! Кількість місць обмежена, тому учасники семінарів-тренінгів будуть визначатись на конкурсній основі. Для участі у відборі необхідно заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/rlhI9i .

Анкети приймаються до 18.05.2017 року.

Результати відбору будуть опубліковані 20.05.2017 на нашій сторінці у Facebook.

Для роботи на семінарах-тренінгах бажано мати при собі ноутбук.

Передбачене відшкодування транспортних витрат та витрат на проживання. Деталі будуть повідомлені після відбору.

Контактний e-mail: idf@idf.solutions.

#SolydarnistOpenOffice