1

Віктор Коваленко: Кандидат від «Солідарності» набрав 80,5% на виборах у Нововодолазькій ОТГ

З 26 депутатських мандатів у Нововодолазькій об’єднаній територіальній громаді 17 отримали кандидати від «БПП «Солідарність», ще 3 – кандидати, які йшли на вибори за підтримки БПП. Про це під час прес-конференції розповів голова фракції «БПП «Солідарність» у Харківській обласній раді Віктор Коваленко.

«Порушень, про які говорили деякі мої колеги, не було. Мова йшла про те, що нібито був «підвіз», але зазначу, що 2 автобуси, які підвозили виборців на дільниці згідно маршруту і списків, були виділені розпорядженням голови селищної ради за заявками ветеранів війни, пенсіонерів», – зазначив Віктор Коваленко. У виборах брали участь кандидати як від політичних сил, так і самовисуванці. За офіційною інформацією, кандидат від «БПП «Солідарність» набрав 80,5%.

photo_61_0

За словами Віктора Коваленка, такий результат ми маємо тому, що мешканці Нововодолазького району побачили реальні зміни на краще. «Вони побачили результат роботи злагодженої команди, яка опікується тими проблемами, які є сьогодні у районі. Наприклад, нещодавно була відкрита після ремонту амбулаторія, яку не ремонтували  35 років. Були виділені кошти з районного, селищного, сільських бюджетів. 4 сільські ради виділили по 130 тисяч гривень, районна – 370 тисяч, селищна – 1 мільйон 600 тисяч. Крім цього, було придбано 5 автомобілів “швидкої” медичної допомоги», – розповів Віктор Коваленко. За його словами, проекти реалізувалися до підготовки до виборів. Так, минулого року було виділено 700 тисяч гривень, а у цьому – 670 тисяч на ремонт Будинку культури. 750 тисяч гривень було виділено на ремонт Сосновицького НВК. Постійна робота продовжується в усіх районах області.

Він також зазначив, що за результатами виборів, що відбулися в 47 ОТГ в Україні, «БПП «Солідарність» займає лідируючу позицію: із 47 новообраних голів ОТГ 26 – представники цієї партії, це 55%. З 240 депутатських мандатів 133 отримали представники БПП, ще 107 депутатів йшли за підтримки БПП «Солідарність». «Процеси децентралізації активно впроваджуються, робота ведеться у багатьох районах області, адже ОТГ матимуть змогу фінансово реалізувати ті проекти, які не є сьогодні нагальними. Також в області працює низка проектів міжнародної допомоги, грантів. Минулого року в Харкові відкрився офіс Європейського банку реконструкції і розвитку, який зацікавлений в фінансуванні тих чи інших проектів підприємців, що організовують свій бізнес в ОТГ», – розповів Віктор Коваленко.

За його словами, найближчим часом плануються вибори у Зачепилівській та Оскольській ОТГ.