100_9254

У Кременчуцькому районі партійці роз’яснюють особливості децентралізації

Кременчуцька районна організація партії «БПП «Солідарність» продовжує інформаційну кампанію з децентралізації. Протягом тижня на території Рокитнянської селищної громади активісти розповсюджували інформаційні листівки, в яких пояснювали суть процесу об’єднання, його особливості та переваги.

«Зазначу, що багатьох людей під час таких зустрічей цікавили актуальні питання створення та функціонування об’єднаних територіальних громад, зокрема, особливості формування бюджетів, вплив реформи на розвиток освітньої, соціальної та медичної сфери, останні законодавчі зміни в частині децентралізації влади тощо.

100_9261-1

Головна мета реформи децентралізації полягає у передачі значної частини повноважень та бюджетів від державних органів влади органам місцевого самоврядування. Йдеться про наділення територіальних громад більшими ресурсами та повноваженнями. Успішне проведення реформи напряму залежатиме від того, як буде організовано процес створення громад і наскільки швидко люди відчують реальні позитивні зміни», — розповів депутат Кременчуцької районної ради, голова районного осередку партії «БПП «Солідарність» Дмитро Колотієвський.