академия 3

У Дніпрі відбулася четверта сесія «Академії європейського політика»

У Дніпрі відбулася четверта сесія «Академії європейського політика», яку організовує молодіжне крило «Солідарності». У ній взяли участь майже 30 учасників – студенти провідних внз міста та представники молодіжних громадських організацій, які цікавляться політичними процесами в країні та світі. Цього разу на сесії розглядали актуальне питання – реформу децентралізації та особливості її втілення. Цікавими подробицями про реформу, об’єднані територіальні громади, роль префектів та старост, а також про особливості юридичної бази розповіла експерт з децентралізації Центру розвитку місцевого самоврядування в Дніпропетровській області Ольга Кірєєва.

академия1

«Мета «Академії європейського політика» – залучити молодь до європейських цінностей, – розповідає заступник голови молодіжного крила Дніпровської «Солідарності» Марія Кравченко, – показати їм, як функціонує структура ЄС, порівняти її з нашою державною структурою та зробити висновки, чого нам не вистачає, а що є нашою перевагою. У проекті беруть участь молоді люди, які цікавляться політикою і намагаються спрямовувати свої зусилля задля впровадження реформ в Україні».

академия2

За словами Марії Кравченко, активну допомогу в організації «Академії» надають народний депутат України, голова Дніпровської міської організації партії «БПП «Солідарність» Тетяна Ричкова, голова обласної ради Гліб Пригунов та голова фракції «БПП «Солідарність» у Дніпровській міській раді Каміль Примаков.

Зазначимо, що на сьогодні молодіжне крило «Солідарності» є найактивнішим осередком серед молодих політичних рухів та об’єднує навколо себе прогресивну і талановиту молодь міста.