вибори6

На виборах  в об’єднаних громадах 30 квітня «БПП «Солідарність» отримала переконливу перемогу

За попередніми підрахунками результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 30 квітня 2017 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями Партії «БПП «Солідарність» та кандидати, яких підтримувала Партія «БПП «Солідарність». Про це повідомляє прес-служба Партії. Загалом перемогу отримують 26 кандидатів від БПП, або понад 55 відсотків від загальної кількості обраних голів.

Серед переможців 7 кандидатів були висунуті територіальними організаціями Партії, 19 кандидатів йшли за підтримки «БПП «Солідарність». Від «Опозиційного блоку» перемогу здобули 3 кандидати, від «Батьківщини» – 2.

При цьому представники «БПП «Солідарність» перемогли у переважній більшості регіонів.

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» також отримала перемогу у виборах депутатів новостворених об’єднаних громад. Очікується, що загалом фракції БПП у радах ОТГ налічуватимуть не менше 239 депутатів, серед них 132 депутати, які були висунуті Територіальними організаціями Партії, та 107 самовисуванців, які йшли за підтримки «БПП «Солідарність».  Зокрема, у раді Нововодолазької ОТГ (Харківська обл) та Троїцької ОТГ (Луганська обл) депутати від БПП отримали по 20 мандатів із 26, а у Кунківській ОТГ (Вінницька обл) – 11 мандатів із 22.

«Перемога кандидатів від Партії «БПП «Солідарність» по всій Україні вкотре продемонструвала підтримку реформи децентралізації, яку ініціював Президент Порошенко. Адже саме під цими гаслами йшли наші кандидати. Як показують результати виборів, українці не підтримують популізм та відсутність конкретних справ», – зазначив член Центральної ради Партії, народний депутат України Сергій Березенко.

30 квітня 2017 року відбулося голосування на перших місцевих виборах у 47 об’єднаних територіальних громадах. Обиралися голови ОТГ, а також відповідні місцеві ради.

Прес-служба Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»