4

На Харківщині відкрили амбулаторію

Перший заступник голови Харківської обласної ради, голова фракції «БПП «Солідарність» в облраді Віктор Коваленко побував з робочою поїздкою у селі Новоселівка Нововодолазького району, де взяв участь в урочистому відкритті Новоселівської сільської лікарської амбулаторії після капітального ремонту.

1

В амбулаторії замінили покрівлю, вікна, відремонтували фасад та кабінети, всередині зробили ремонт. Крім того, амбулаторії для обслуговування пацієнтів на віддалених територіях надали автомобілі та закупили нове медичне обладнання.

«Це дійсно свято для нас. Для того, щоб село було заможним, необхідно, щоб у ньому був дитячий садочок, школа, медичний центр, тоді молодь залишиться у наших селах. Медичні заклади такого рівня, котрі підтримуються громадами, показують, що реформа децентралізації покращуватиме наше життя в усіх сферах», – зазначив Віктор Коваленко.

5

Потужність амбулаторії – 40 відвідувань на зміну. На тeриторії обслуговування АЗПСМ села Новосeлівка проживає 951 особа, амбулаторія обслуговує населення 8 населених пунктів. У штаті лікувального закладу – три сімейних лікаря та стоматолог. При амбулаторії працює денний стаціонар, проводяться лабораторні та EКГ дослідження.