Барна Олег

Олег Барна: В роботі НАЗК потрібно спочатку усунути технічні проблеми, а потім змінювати закон

Про це після засідання Комітету з питань запобігання та протидії корупції повідомив народний депутат України з фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олег Барна.

За його словами, потрібно не політизувати ситуацію, а розробити технічний алгоритм дій, щоб усунути проблеми в поданні електронних декларацій.

«Представники НАЗК мають розробити технічне завдання . Держспецзв’язок повинендати висновок, як технічно вирішити це питання в електронному продукті. Ми бачимо, що фірма, яка виробила продукт десь пропала. Тому основна проблема в роботі НАЗК – неможливість технічного належного виконання. Зараз робоча група встановить, чи потрібно вдосконалювати електронний продукт, чи заново, легше і дешевше розробити новий. Тобто, спочатку потрібно усунути технічні аспекти, а потім робити зміни до закону, підбору членів НАЗК, чи змінювати структури самого органу», – відзначив Барна.

Крім того, депутат додав, що Антикорупційний комітет ВР на наступному засіданні розгляне урядовий законопроект про реформування НАЗК.