5

На Харківщині обговорили питання соцзахисту чорнобильців

Голова ХОДА, депутат Харківської обласної ради від партії «БПП «Солідарність» Юлія Світлична зустрілась із учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

«За останні два роки нам вдалося налагодити системну роботу, приділити особливу увагу потребам ліквідаторів майже в кожній основній обласній програмі. Я б хотіла почути від вас, яким питанням ще необхідно приділити увагу, – звернулася Юлія Світлична до учасників зустрічі. – Є окремі напрямки й ініціативи, які ми можемо реалізувати в регіоні своїми силами. Є питання, які необхідно вирішувати на державному рівні, я буду порушувати їх на рівні Кабінету Міністрів України. Можете повністю на мене розраховувати».

1

Вона також повідомила, що у порівнянні з минулим роком, у 2017-му на 1,5 млн грн збільшено фінансування з обласного бюджету сфери соціального захисту учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Також у два рази збільшилося фінансування з місцевих бюджетів.

У ході зустрічі представники чорнобильських громадських організацій порушили низку питань, пов’язаних з соцзахистом і оздоровленням.

4

Підсумком наради стало рішення створити робочу групу, яка буде акумулювати пропозиції чорнобильців. «У нас є перелік реальних ініціатив, які необхідно впровадити, ми зможемо обговорити їх на засіданні цієї групи і потім зайнятися їх реалізацією», – сказала Юлія Світлична.