3

На Рівненщині відкрили перший Центр туристичної інформації

20 квітня в Рівненській області розпочався туристичний сезон. За ініціативи голови Рівненської ОДА, депутата міської ради від партії «БПП «Солідарність» Олексія Муляренка було відкрито перший Центр туристичної інформації.

2

«Не випадково перший Центр з’явився саме в Острозі, у стародавньому місті з тисячолітньою історією, – розповідає Олексій Муляренко. – Острог має великий туристичний потенціал, тут розташовано багато пам’ятників архітектури та музеїв. Вірю, що відкриття Центру сприятиме збільшенню туристичного потоку. Це, по суті, осередок промоції, завдання якого – залучати туристів та забезпечувати їхній супровід по різних об’єктах».

1

Участь у відкритті Центру також взяли перший заступник голови облради, депутат від партії  “БПП “Солідарність” Олександр Корнійчук, голова Острозької РДА Богдан Турович та мер Острога Олександр Шикер.

Скориставшись послугами ЦТІ, туристи максимально ефективно спланують свій маршрут подорожі, отримають інформацію про культурні події. Тут можна придбати буклети про Острог і сувеніри. Працівники центру також допоможуть вирішити побутові питання, пов’язані із проживанням та харчуванням туристів.

4

За словами Олексія Муляренка, планується, що аналогічні інформаційні офіси будуть створені в Дубно, Корці, Сарнах, Рівному, Володимирці та Клевані.