2

Дніпровські депутати підтримали ініціативу «Солідарності» про виділення коштів для вальдорфської школи

На 19-ій черговій сесії Дніпровської міської ради 7-го скликання депутати одноголосно підтримали питання щодо виділення коштів із міського бюджету на реконструкцію спортивного залу та центрального сходового евакуаційного вузла у вальдорфській школі. Це питання ініціював винести на голосування голова фракції «БПП «Солідарність» Каміль Примаков.

За словами депутата, до нього з колективною заявою звернулися батьки вихованців вальдорфської середньої школи, розташованої на проспекті Олександра Поля, 133. За минулі роки там був виконаний значний обсяг будівельних робіт із реконструкції колишнього дошкільного закладу в загальноосвітню середню школу. Через відсутність фінансування цей процес не завершили. Згідно норм пожежної безпеки, бічні сходи не забезпечують вихід учнів під час надзвичайних ситуацій, тому проектом загальної реконструкції була передбачена добудова центрального входу зі спортивним залом. Крім того, відсутність такого приміщення не дає можливість проводити повноцінні заняття з фізичного виховання дітей.

1

«Проектно-кошторисну документацію для завершення реконструкції приміщень і добудову спортзалу вперше виконали в 2011 році, – розповів Каміль Примаков. – Вдруге вона була виконана в 2015-му. Термін дії проекту обмежений і становить три роки. Якщо цього року не будуть спрямовані кошти на будівництво, документація знову може втратити силу. Загальна вартість бюджетних коштів, витрачених на проектні роботи, становить 579,454 тис. грн. Я звернувся до мера Дніпра і депутатів міської ради з проханням надати розпорядження відповідним службам й передбачити фінансування  прибудови спортивного залу до основного корпусу школи і включити в Програму економічного і соціального розвитку Дніпра цей об’єкт».

У результаті ініціативу голови фракції «БПП Солідарність» зі створення нормальних і безпечних умов для навчального процесу в вальдорфській школі підтримали усі міські обранці.

Нагадаємо, фракція «БПП «Солідарність» закликала депутатів підтримати будівництво Всеукраїнського реабілітаційно-відновлювального спортивного центру для паралімпійців в Дніпрі. Він стане гідною заміною Національному паралімпійському центру в Євпаторії. Зокрема, для будівництва такого комплексу надійде 40 млн доларів інвестицій, а для мешканців міста буде додатково створено  900 робочих місць.