суслова

Ірина Суслова: Має бути закон який врегулює питання державних компенсацій збитків нанесених мешканцям прифронтових міст і сіл

Про це на Фейсбук написала народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Суслова.

«Про Станицю Луганську – місто, якому судилось стати прифронтовою точкою на мапі війни. Вона не одна така, але у всіх цих міст та сіл є спільна проблема. Ніхто не знає, яких втрат зазнали люди та коли ці втрати їм можуть бути компенсовані. Ні Мінсоцполітики, ні обласна адміністрація, ні районна влада не володіють інформацією», – зауважила політик.

«У зв’язку з цим виникає багато питань. А чи взагалі повинна держава компенсувати мешканцям прифронтових міст і сіл збитки? Чи слід цю практику впроваджувати зараз, або чекати поки люди почнуть масово звертатися до суду й вимагати свого? (По вже ухваленим судовим рішенням держава зобов’язана компенсувати постраждалим 6 млн. гривень). Якими мусять бути ці компенсації та хто і як їх має виплачувати?», – написала народний депутат.

«За результатами нашого обговорення може бути сформована відповідна законодавча ініціатива, яка може стати законом. Сподіваюсь, спільно зможемо прояснити ці питання та взятися до роботи», – додала Ірина Суслова.