палариев

За ініціативи депутата від БПП відбувся семінар щодо розвитку сільських територій

За ініціативи депутата Тарутинської райради від партії «Солідарність» – БПП» Олександра Паларієва відбувся всеукраїнський семінар щодо впровадження європейського підходу до розвитку сільських територій.

палариев2

палариев5

В рамках семінару представники влади та агробізнесу ознакомились з досвідом європейських держав, а також побачили своїми очима приклад вдалого поєднання сільськогосподарської та рекреаційної діяльності одного з кращих господарств області — комплексу «Фрумушика-Нова».

палариев3

За словами Олександра Паларієва, 6 січня міністр агрополітики оголосив про створення в Україні шести агрокластерів, які повинні стати майданчиками для впровадження європейського досвіду і розробки державної стратегії розвитку сільського господарства в Україні.

палариев4

«Мені дуже приємно, що одним з них став комплекс «Фрумушика-Нова». Це говорить про те, що фахівці міністерства бачать нашу роботу. Ми сподіваємося, що це стане певним проривом у розвитку нашого району і слугуватиме хорошим прикладом для інших регіонів країни», – зазначив депутат.