IMG_2790

За підтримки Харківського депутата відремонтують дах у Вільчанській школі

Вільчанську територіальну громаду відвідав депутат Харківської обласної ради  від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Віктор  Звєрєв. Знаючи про давню і дуже болісну для селища  проблему – незадовільний стан покрівлі Вільчанської загальноосвітньої школи, депутат мав із собою вже готову проектно-кошторисну документацію  для проведення капітального ремонту даху і зазначив, що кошти на це будуть виділені з обласного бюджету.

IMG_2771

Подібне стало можливим, в тому числі, і  завдяки спільним зусиллям представників Вовчанського району в депутатському корпусі обласної ради.

IMG_2769

За словами Віктора Звєрєва, дуже важливо, щоб керівництво навчального закладу і батьки дбали не тільки про навчальний процес, але й про те, щоб було комфортно. «Об’єднання громади дає змогу самим контролювати кошти і, зокрема, вирішувати, що потрібно зробити, аби наші школярі вчилися в комфортних і безпечних умовах. А ми, як депутати обласної ради, будемо всіляко допомагати», – зазначив Віктор Звєрєв.

IMG_2777

Не залишився поза увагою і дитячий садочок  селища. Спільно з завідуючою  Галиною Невмержицькою були оглянуті приміщення, де виховуються та відпочивають діти. Для дітей – вихованців ДДЗ передали солодкі подарунки.

IMG_2784

Побував депутат обласної ради і в Геріатричному пансіонаті, який тривалий час очолює Ігор Шрам. Для людей у віці та з вадами здоров’я, одиноких, хто утримується тут, особливо важливі увага до  них, проста, невимушена розмова. Підопічні пансіонату отримали  солодощі, мали змогу  обговорити  з гостем  останні новини  країни, області, району, а також взяти  участь в імпровізованому концерті.

IMG_2810

Також депутат оглянув  Вільчанську  амбулаторію сімейного лікаря  і обговорив нагальні проболеми з головним лікарем амбулаторії Миколою Прохорчуком.

Під час зустрічі з місцевою владою та активом громади обговорювалися  питання децентралізації, яка  останнім часом є однією з головних тем  проведення  реформ в Україні. А для селища Вільча, де немає ніякого серйозного виробництва, це питання  вкрай важливе.

Віктор Звєрєв взяв до уваги усі прохання, побажання щодо поліпшення  роботи, і просто на місці вирішував, як допомогти у кожному конкретному випадку.