IMG_8452

У Котельві тривають громадські обговорення процесу об’єднання громад

Представники Котелевської районної організації партії «БПП «Солідарність» ініціювали громадські обговорення з децентралізації. Нещодавно під час зустрічі з жителями району партійці розповідали про досвід та здобутки вже утворених громад, а також говорили про порядок формування нових об’єднаних територіальних громад.

IMG_8447

«Здобутки громад, що вже об’єдналися, свідчать про те, що децентралізація дає змогу вирішувати проблеми, на які завжди не вистачало коштів. Це й ремонти ФАПів, місцевих доріг, будинків культури та багато іншого. От тільки люди з пересторогою ставляться до змін», — розповів керівник фракції «БПП «Солідарність» у Котелевській районній раді, голова районної державної адміністрації Віктор Колос.

Віктор Колос запропонував громадським активістам разом відвідати новоутворені громади, аби вивчити їхній досвід. За кілька днів вдалося побувати в Омельницькій ОТГ Кременчуцького району та Шишацькій ОТГ. Наступного тижня громада вкотре збереться, аби продовжити дискусію про децентралізацію.