IMG_3884

У Вінниці висадять 240 сакур

Сьогодні, 20 березня, народний депутат України Олексій Порошенко взяв участь в урочистому врученні сертифікату на висадження 80 японських сакур. Надзвичайний та Повноважний посол Японії в Україні Сумі Шігекі вручив відповідний сертифікат місту Вінниці у приміщенні Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону.

80 подарованих дерев висадять на набережній поруч з меморіалом на честь 10-річчя ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ще 160 сакур Вінницька міська влада придбала та висадить на інших вулицях містах, зокрема на оновленому проспекті Космонавтів.

Як повідомив Сумі Шігекі, у рамках програми “Сакура – 2500” уряд Японії через диппредставництва в Україні має намір цьогоріч висадити дві з половиною тисячі сакур і кількох українських містах.

Народний депутат України Олексій Порошенко зауважив, що сакура – один із найбільш упізнаваних символів Японії.

«Коли вони починають цвісти, до Японії з’їжджаються тисячі туристів зі всього світу. І те, що тепер такі дерева будуть висаджені у Вінниці, – це дуже важливо. Це – неоціненний дарунок, і я хочу щиро подякувати Посольству Японії в Україні і особисто пану послу Сумі Шігекі. Це – справжній символ нашої дружби і співробітництва», – підсумував депутат.