суб 5

Дніпровська «Солідарність» розпочала весняні толоки проектом «Найкраще місто на Дніпрі»

Весняна толока у Дніпрі розпочалася з найстаршого району міста – Амур-Нижньодніпровського. Партійці та активісти наводили лад на декількох об’єктах. Прибирали біля споруджуваного дитячого садка, разом з мешканцями вулиці прибрали смітник поруч з будинками. Допомогли партійці і ветеранам АТО в будівництві приміщення для їхньої громадської організації.

суб4

Партійці Новокодацького району навели порядок на дитячому майданчику на житловому масиві Покровський. Спілкування з мешканцями, допомога людям, спільна робота дали свої результати – дитячий майданчик відремонтовано та прибрано.

суб6

З початку березня вже більше 100 партійців та активістів взяли участь у весняній толоці.

суб2

«Наша організація запланувала багато акцій, які зроблять наше місто гарним і чистим. Попереду – висаджування кущів та дерев, наведення порядку на дитячих  та спортивних майданчиках, створення нових куточків відпочинку, вирішення екологічних питань. Приємно, що до нас приєднуються все більше і більше мешканців міста. Разом ми зробимо наше місто найкращим містом на Дніпрі», – зазначив заступник голови Дніпровської організації партії «Солідарність» -   БПП» Геннадій Бутенко.