OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Олексій Порошенко, разом із послом Японії Сумі Шігекі, передали томограф Військово-медичному клінічному центру у Вінниці

Сьогодні народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олексій Порошенко, разом із Надзвичайним та Повноважним послом Японії в Україні Сумі Шігекі, передали Військово-медичному клінічному центру Центрального регіону комп’ютерний томограф «Toshibа» та ендоскопічний діагностичний комплекс.

«Томограф «Toshibа» – 80-зрізовий, він кращий за старий апарат, який мав 16-ть зрізів і вийшов з ладу у 2013 році. Нове обладнання дасть можливість своєчасно діагностувати ранні стадії раку. Це апарат екстреного класу, який займає третє місце в світі серед таких апаратів за своєю потужністю. Також він мінімізує вплив випромінення», – зазначив лікар-ендокринолог госпіталю Олег Поляков.

SAMSUNG CSC

Посол Японії Сумі Шігекі зазначив, що між Україною та Японією існує угода, в рамках якої надається обладнання українським лікарням.

«Ми розуміємо, що медичні заклади Міністерства оборони також потребують сучасного устаткування. Протягом останніх двох років, Уряд Японії надав медичного обладнання Україні на 1 мільйон 600 тисяч доларів. І ми й надалі продовжуватимемо підтримувати українців», – сказав Сумі Шігекі.

Народний депутат  Олексій Порошенко подякував Управлінню ООН з обслуговування проектів, Уряду та народу Японії та особисто Надзвичайному та Повноважному послу Японії в Україні Сумі Шігекі за підтримку, яку Україна має з перших днів ворожої агресії.

3ad82a6b3eef2b14b61b78bfddd3f90a_0_600_0

«Сьогодні Військово-медичний клінічний центр отримує надзвичайно потрібне, високотехнологічне обладнання, яке дозволить на найвищому рівні проводити діагностику для його пацієнтів. Перш за все для тих, хто отримав поранення у зоні проведення АТО, захищаючи територіальну цілісність України. У рамках проекту «Допомога військовим» Фонд Порошенка теж передає обладнання медичним закладам і госпіталям. Ми впевнені, що висока кваліфікація українських медиків, підкріплена новітнім обладнанням, дозволить суттєво підвищити рівень медичного обслуговування в країні», – підкреслив депутат.