децентрализация_белгород3

Представники партії у Білгород-Дністровському на Одещині взяли участь у громадських слуханнях щодо об’єднання територіальних громад

У Білгород-Дністровському відбулися громадські слухання, присвячені приєднанню прилеглих сіл і селищ до районного центру. Зустріч проходила в два етапи. Перед присутніми виступили та відповіли на запитання міський голова Білгород-Дністровського і голова міської організації партії «Солідарність» – БПП» Алла Гінак, депутат міськради від партії «Солідарність» – БПП» Юлія Федорова, начальник фінансового управління Віктор Мінчев та інші.

децентрализация_белгород6

«Важливість децентралізації та користь від такого роду змін можна побачити в європейських країнах. Наші сусіди, Балта теж не побоялися і зробили крок назустріч змінам. Приєднавшись, об’єднавшись з великим районним центром, села отримають державні дотації і шанс жити і розвиватися, будувати дороги, школи, садочки та лікарні», – пояснила Алла Гінак.

децентрализация_белгород4

Представники партії виступили перед присутніми жителями міста та району і пояснили суть реформи децентралізації. Також розповіли про особливості та перспективи реформування. Представники громади активно включилися в обговорення, захід тривав кілька годин. У ході зустрічі мешканці міста висловили свої зауваження та вимагали від міської влади надати дані, які свідчать про прогнозовані переваги від об’єднання з селами.

децентрализация_белгород5

«Дійсно, цифри у нас є, але вони не припускають розробку перспективного плану і планування використання бюджетних коштів Білгород-Дністровської ОТГ на найближчі 5 років – цього від нас вимагає закон, але, якщо цього вимагають мешканці міста, то, звичайно, ми будемо над цим працювати», – зазначила Алла Гінак.

децентрализация_белгород2

За підсумками громадських слухань провели соціологічне опитування серед присутніх. Наступний етап – обговорення в селах району.