Ізюмська РО_28-03.17_ обєднаній громаді бути3

На Харківщині населені пункти ухвалили рішення об’єднатися в одну ОТГ

В селі Капитолівка Ізюмського району відбулося громадське обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад в Оскільську територіальну громаду з центром в селі Оскіл.

Ізюмська РО_28-03.17_ обєднаній громаді бути2

На зборах повідомили про те, що до Капитолівської сільської ради надійшла пропозиція стосовно об’єднання громад від Оскільської сільської ради з центром в с. Оскіл.

Ізюмська РО_28-03.17_ обєднаній громаді бути1

На запитання відповіли присутні на зборах депутат Харківської обласної ради від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Вісхан Ісламов та голова фракції «БПП «Солідарність» в Ізюмській районній раді Любов Шамрай. Вони також роз’яснили мету та принципи проведення децентралізації.

Ізюмська РО_28-03.17_ обєднаній громаді бути

Як розповів Вісхан Ісламов, мешканці села гаряче обговорювали питання майбутнього об’єднання та ставили багато гострих питань. «Від того, які додаткові повноваження отримає громада, до того, чи не будуть закриватися амбулаторія або школа. Яким чином буде організоване перевезення односельчан до центру об’єднаної громади. Все це ми донесли до наших мешканців», – зазначив депутат обласної ради.

Після активної дискусії розвіялися останні сумніви, і присутні майже одностайно підтримали пропозицію осколян про об’єднання в єдину територіальну громаду.