мікропроекти1

На Львівщині затверджено конкурс мікропроектів

Львівська обласна рада затвердила рейтинг учасників та перелік потенційних переможців обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2017 році. Найкращими обрали 543 проекти із 1300 зареєєстрованих заявок.

мікропроекти

За словами голови бюджетної комісії, члена фракції БПП в обласній раді Олега Домчака, у цьому році є потреба в додатковому фінансуванні через велику кількість поданих заявок. «Запит на співфінансування з обласного бюджету становить 154 млн грн, з яких наразі є лише 60 млн грн. Тому конкурсна рада ухвалила рішення звернутися до керівництва облради та облдержадміністрації щодо збільшення фінансування програми додатково на мінімум 10 млн грн», – заявив Олег Домчак.

Розподіл коштів на мікропроекти відбудеться таким чином, що освітня галузь отримає 199 потенційних переможців, вуличне освітлення – 69, заклади охорони здоров’я – 65, народні доми – 64, ДНЗ – 58.

Цього року найбільше заявок подали віддалені та гірські райони області, які мають низькі показники податкоспроможності, а це Старосамбірський, Городоцький, Сколівський, Самбірський, Радехівський, Бродівський, Перемишлянський, Мостиський і Турківський.

Переможці конкурсу повинні до кінця березня подати секретаріату конкурсної ради рішення сесій місцевих рад про бюджетне співфінансування кожного об’єкту.