1

У Лубнах за ініціативи міського партійного осередку тривають слухання щодо створення ОСББ

Члени Лубенської міської організації партії «БПП «Солідарність» ініціювали громадське обговорення щодо створення в місті об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Днями у партійній громадській приймальні відбулася зустріч голови міського осередку партії «БПП «Солідарність» Олега Кулика із головою вуличного комітету вулиці Леонтовича Любов’ю Сушко.

3

«Серед основних переваг створення ОСББ — істотне підвищення відповідальності та ефективності управління спільною власністю, покращення якості житлово-комунальних послуг, можливість самостійно розраховувати та встановлювати розміри експлуатаційних внесків на утримання будинку та контролювати використання коштів, самим визначати кошторис утримання свого житла, планувати проведення ремонтних робіт і їх черговість, раціонально використати нежитлові приміщення, здаючи їх в оренду, і скеровувати ці кошти на покращення технічного стану будинку, а також залучати кошти місцевого та державного бюджетів для проведення ремонту», — розповів Олег Кулик.

За словами Олега Кулика, в процесі децентралізації влади в Україні один із головних інструментів – це саме об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

2

«Те, що система ЖЕДів застаріла і потребує суттєвих змін, думаю, більшість розуміють. Утім, страх людей перед змінами я розумію також. Без масштабної інформаційної кампанії результату можемо не отримати», — сказала Любов Сушко.

Учасники зустрічі домовилися спільно проводити інформаційну кампанію серед мешканців, долучати представників вуличних комітетів, а також запрошувати на зустрічі голів уже чинних об’єднань, аби на їхньому досвіді продемонструвати ефективність таких змін.