image002

У Миргороді партійці розробляють стратегію розвитку міста

У 2016 році завершилася реалізація Стратегії розвитку Миргорода на 2007-2016 роки, що викликало необхідність розробки нового стратегічного документа, який визначатиме пріоритетні напрями розвитку міста.

Соломаха-Ващук

Нині над розробкою проекту працюють і партійці міського осередку «БПП «Солідарність». Під час зустрічі в Миргороді з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні  Романом Ващуком міський голова Миргорода, представник партії «БПП «Солідарність» Сергій Соломаха розповів, що реалізація цього завдання відбувається у тісній співпраці з експертами проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).

image007

«Одним із напрямів діяльності цього проекту є формування і впровадження стратегічних планів відповідно до спільного бачення розвитку територіальних громад та розширення міжмуніципальної співпраці. Саме тому експертна консультативна допомога проекту стала в нагоді як перший крок співпраці при розробці стратегічних цілей розвитку території. Участь в розробці стратегічного плану розвитку території запропонували 10-ом сільським радам, а 11-та (Попівська с/р) виявила самостійну ініціативу долучитися до співпраці в рамках ЗУ «Про співробітництво територіальних громад», — сказав під час зустрічі з Послом Сергій Соломаха.

image003

Другим етапом реалізації проекту ПРОМІС у Миргороді має стати виділення грантових коштів на фінансування одного з інвестиційних проектів, що відповідатиме плану заходів реалізації Стратегії. «Проект ПРОМІС, який впроваджують за підтримки канадських муніципалітетів у чотирьох областях України, допоможе громадам у розробці Стратегії та профінансує проекти.  Відзначу високу активність міської влади та співпрацю сільських громад у процесі об’єднання та перспективному баченню розвитку територій, що мають  різнопрофільний потенціал», — сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.