Активна громада

У Горішніх Плавнях партійці розпочинають громадські обговорення процесу децентралізації

Горішньоплавнівська міська організація партії «БПП «Солідарність» спільно з ГО «Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут Республіка»  підписали меморандум про співпрацю.

IMG_6678

У рамках взаємодії домовилися організовувати у Горішніх Плавнях тематичні публічні заходи для молоді у формі дебатів та «круглих столів». Крім того, зосередять увагу на діяльності у рамках активізації громадян стосовно процесів децентралізації.

Активна громада 1

«Одним з перших спільних заходів буде анкетування громадян стосовно їхньої обізнаності щодо процесу об’єднання територіальних громад. Нині важливо, щоб людям пояснили, що таке децентралізація і які позитивні моменти від цього матиме громада. Насправді, більшість боїться щось змінювати. Ми ж хочемо показати на прикладах уже створених громад, які від цього бувають переваги. Будуть семінари, так звані «круглі столи», на які запрошуватимемо місцевих громадських активістів та обговорюватимемо із ними проблеми, що виникають у процесі реформування системи місцевого самоврядування», — розповіла керівник секретаріату Горішньоплавнівської міської організації партії «БПП «Солідарність» Валерія Гривко.