Кононенко

Ігор Кононенко: Торгова блокада Донбасу – це російський сценарій розхитування економічної ситуації в Україні

Про це, після засідання фракції “Блок Петра Порошенка”, журналістам заявив перший заступник Голови фракції, народний депутат Ігор Кононенко.

“Я вважаю, що це російський сценарій дестабілізації ситуації. По блокаді є офіційна позиція Президента і Прем’єра. Нацбанк порахував, що через блокаду, понад 2 млрд валютної виручки може не поступити до нашої країни. Це російський сценарій розхитування економічної ситуації в країні і сценарій за планами Кремля. Депутати ховаються під мандатами і порушують закон “, – сказав Кононенко.

Крім цього, Кононенко розповів про пріоритети БПП на наступний пленарний тиждень.

“На засіданні ми обговорювали пріоритети. На завтра наш пріоритет – законопроект про меморіал Небесної Сотні на Інститутській. Ми будемо підтримувати законопроект, вранці він пройде через профільний комітет. Коаліція його 100% підтримує, сподіваюся, інші депутати теж підтримають “, – зазначив він.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers