Чернівці_Спориш1

Іван Спориш обговорив питання створення госпітальних округів з громадою Чернівецького району на Вінниччині

Народний депутат України, член фракції партії «Блок Петра Порошенка» Іван Спориш у Чернівецькому районі Вінницької області взяв участь в обговоренні створення госпітальних округів, впровадження медичної реформи та її наслідки для Чернівецької лікарні планового лікування.

Чернівці_Спориш2

В актовій залі медичного закладу зібралися представники районної влади – голова районної адміністрації та голова районної ради, громадські активісти та працівники лікарні на чолі з головним лікарем.

«Всі дійшли однієї думки – не допустити повного закриття районної лікарні. Адже за час  впровадження медичної реформи наш  медичний заклад і так втратив важливі відділення: пологове, хірургічне та інфекційне», – поінформував голова Чернівецької районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віктор Тітус.

Чернівці_Спориш

«Жителі району змушені доїжджати до окружної Могилів–Подільської лікарні для надання повноцінних медичних послуг, але ж не всі мають власний транспорт, щоб вчасно отримати медичну допомогу в екстрених випадках. Тому всі дійшли  висновку, що Чернівецьку лікарню планового лікування потрібно зберегти, адже головною ланкою в системі охорони здоров’я  має бути людина, навколо якої повинен формуватися увесь ланцюг заходів медичної реформи», – додав Віктор Тітус.