DSC_0032

Децентралізація у дії: за місцеві кошти відремонтовано неврологічне відділення Дніпровської районної лікарні

У Дніпровській районній лікарні відкрили після капітального ремонту неврологічне відділення. Тепер тут є все – від спеціальних душових до зручних поручнів у коридорах.

DSC_0062

«Президент України Петро Порошенко визначає розвиток медицини одним із пріоритетних завдань. Громади Дніпропетровщини це підтримують. Вони вкладають кошти у модернізацію лікарень та, відповідно, у здоров’я своїх мешканців. Це децентралізація у дії, – каже заступник голови Дніпропетровської ОДА Каміль Примаков. – Один з таких прикладів – капітальний ремонт неврологічного відділення Дніпровської районної лікарні. Він зроблений коштом районного бюджету та трьох об’єднаних громад, що знаходяться на території району».

DSC_0092

У відділенні замінили всі мережі, встановили нові вікна та двері, відремонтували палати та зал для лікувальної фізкультури, облаштували спеціальну душову, пристосовану для людей з обмеженою мобільністю. У коридорах зробили зручні поручні. «У відділенні застосовуємо і сучасну терапію. Наприклад, бобат та ерготерапію. Це вправи, що дозволяють людині відновити втрачені навички та стати більш самостійною. Акцент – на оздоровленні всього організму, а не окремого органу», – каже завідувач неврологічного відділення Дніпровської районної лікарні Сергій Марченко.

Щороку у відділені лікуються близько 1 225 пацієнтів з усього Дніпровського району.