Rada21

Леонід Козаченко: На сьогоднішній день ніяких приводів для розмов про розпад коаліції у Верховній Раді і оголошення дострокових парламентських виборів немає

Про це, в коментарі виданню «Hubs», заявив народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Леонід Козаченко.

За його словами, парламентська більшість існує де-юре і де-факто, всі рішення законодавчого органу є легітимними, а заявлені окремими політиками причини розпускати парламент – не більш, ніж їх фантазії і наміри якимось чином дестабілізувати ситуацію в Раді і в країні в цілому .

«Якби не було більшості, Верховна Рада не могла б приймати жодного рішення. Рішення приймаються на кожному засіданні, більшість працює, і поки це буде відбуватися, парламент нинішнього скликання буде існувати. Якщо ж протягом періоду, прописаного в Конституції, Раді не вдасться прийняти жодного рішення в сесійній залі, тоді її  можна розпустити. Але сьогодні парламент працює, і це – найголовніше », – заявив Козаченко.

Відповідаючи на питання, чому деякі проекти рішень не знаходять підтримки в сесійній залі з боку фракцій коаліції, парламентар зазначив: «Тому що навіть в самому БПП не всі можуть голосувати за те чи інше питання, навіть якщо є певний політичний тиск «зверху». Є окремі депутати, які не можуть проголосувати, тому що потім вони не зможуть спілкуватися з тими, хто їх обирав. Особливо, в основній частині це – мажоритарники, але й не тільки вони».

«Не дивлячись на деякі труднощі під час окремих голосувань, Верховна Рада працює, рішення все одно приймаються. І поки це відбувається, вони будуть легітимними. Якщо рішення перестануть прийматися, тільки тоді у Президента буде право розпустити Раду у встановлений Конституцією термін», – додав Козаченко.

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers